Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym serwis i forum dyskusyjne mogą działać lepiej.
Zaakceptuj ciasteczka

Przelom.pl

Czwartek, 18 września 2014
Imieniny obchodzą: Dobrowit, Irena, Irma

Dodano: 21.12.2009, 11:41 Wyświetleń: 1881, Komentarze: 2 /

A A

Jacek Korbiel trenerem Młoszowej

Piłkarze Ruchu Młoszowa mają nowego szkoleniowca. Został nim Jacek Korbiel. W pracy z zespołem A-klasy pomagać mu będzie Władysław Skoczylas.

- Na sobotnim posiedzeniu zarządu klubu zdecydowaliśmy o nawiązaniu współpracy z panem Korbielem – informuje Adam Kościsz, prezes Ruchu. - Jego asystentem będzie Władysław Skoczylas, którzy poprowadzi także zespół trampkarzy.

Jacek Korbiel mieszka w Młoszowej. Ostatnio pracował ekipą z Rudawy, występującą w krakowskiej klasie B. Wcześniej trenował Wolankę Wola Filipowska (chrzanowska A-klasa).

Reklama
   

- Moim celem jest zbudowanie drużyny gotowej na walkę o czołowe lokaty. W rundzie wiosennej priorytetem jest jednak utrzymanie. Punktów nie mamy aż tak wiele. Od pierwszego spotkania musimy zdobywać kolejne “oczka” - podkreśla nowy szkoleniowiec Młoszowej.

Zawodnicy Ruchu trenują na sali gimnastycznej w SP nr 8 w Trzebini.
- To jednak bardziej forma zabawy. Prawdziwe przygotowania do rundy rewanżowej rozpoczniemy 18 stycznia. Mamy zaplanowanych kilka sparingów. Pierwszy mamy zagrać 30 stycznia z Błyskawicą Myślachowice – mówi Korbiel.
(MK)

Zgłoś błąd na stronie wykopblipflakerbuzz


Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa Autorów, Wydawcy i Producentów zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.