Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym serwis i forum dyskusyjne mogą działać lepiej.
Zaakceptuj ciasteczka

Przelom.pl

Czwartek, 18 września 2014
Imieniny obchodzą: Dobrowit, Irena, Irma

Dodano: 01.02.2006, 16:15 Wyświetleń: 1494, Komentarze: 1 /

A A

Nie muszą jechać?

Prawdopodobnie emeryci i renciści z KWK Janina będą mogli odbierać węgiel deputatowy nie tylko ze wskazanych przez Kompanię Węglową SA kopalń Piast, Ziemowit czy Brzeszcze, lecz również z któregoś ze znajdujących się w powiecie chrzanowskim składu węglowego.
Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, prezes Kompanii Maksymilian Klank wysunął taką propozycję w ślad za złożoną poseł Beacie Szydło obietnicą rozwiązania problemu.
Wiadomo również, że nie ma mowy, by uprawnieni do odbioru węgla emerytowani górnicy robili to w ZG Janina. Co do tego zarząd Kompanii jest kategoryczny.
Jak dowiedzieliśmy się od Ryszarda Pietrzyka z NSZZ Solidarność w ZG Janina, wydawanie talonów deputatowych rozpocznie się w czwartek, 6 lutego, w przychodni górniczej.
(g)
Reklama
   

Zgłoś błąd na stronie wykopblipflakerbuzz


Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa Autorów, Wydawcy i Producentów zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.