Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym serwis i forum dyskusyjne mogą działać lepiej.
Zaakceptuj ciasteczka

Przelom.pl

Środa, 1 października 2014
Imieniny obchodzą: Benigna, Cieszysław, Danuta

Dodano: 17.01.2014, 12:30 Wyświetleń: 8060, Komentarze: 5 /

A A

CHRZANÓW. Klienci muszą poczekać na otwarcie marketu

Chrzanowski inspektorat budowlany nie zgodził się na uruchomienie wybudowanego przy ulicy Siennej sklepu sieci Netto.

Pawilon wygląda na gotowy do otwarcia. W mieście można zauważyć reklamy zachęcające do zakupów, a na parking co chwilę podjeżdżają klienci. Zastają jednak zamknięte drzwi.

Na otwarcie marketu nie zgodził się Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Chrzanowie.
- Inwestor złożył dokumenty wraz z wnioskiem o zgodę na użytkowanie obiektu. Dopatrzyliśmy się w nich nieprawidłowości i braków, które nie zostały wyjaśnione i uzupełnione w wymaganym terminie. Dlatego wydaliśmy decyzję odmowną – wyjaśnia Łukasz Rusek, szef chrzanowskiego PINB.

Reklama
   

Kolejnego wniosku właściciel chrzanowskiego Netto na razie nie może złożyć. Musi poczekać na uprawomocnienie się odmowy, a potem zakończenie postępowania wyjaśniającego dotyczącego braków i nieprawidłowości, które w takiej sytuacji jest obowiązkowe. To oznacza, że ponownie o zgodę będzie mógł starać się najwcześniej w lutym.

(ko) 

Zgłoś błąd na stronie wykopblipflakerbuzz


Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa Autorów, Wydawcy i Producentów zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.