Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym serwis i forum dyskusyjne mogą działać lepiej.
Zaakceptuj ciasteczka

Przelom.pl

Środa, 17 września 2014
Imieniny obchodzą: Ariadna, Dezyderiusz, Drogosław

Dodano: 17.01.2013, 14:47 Wyświetleń: 4865, Komentarze: 2 /

A A

CHEŁMEK. Mnóstwo ludzi przychodzi na lodowisko (wideo)

Nowo powstałe lodowisko pod chmurką cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dziennie łyżwy wypożycza ok. 500 osób. Do końca ferii zabawa na lodzie jest darmowa dla mieszkańców gminy.

- Jeżeli ktoś nie ma łyżew, może je u nas wypożyczyć. Godzina kosztuje pięć złotych – mówi Waldemar Rudyk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Chełmku. - Po feriach wstęp na taflę będzie płatny. Ale postaramy się, by cena nie przekroczyła pięciu zł – zaznacza.

Ślizgać można się od godz. 9 do 14 oraz od 16 do 21. Między 14 a 16 jest przerwa techniczna.

Reklama
   

- Super zabawa. Przychodzimy prawie codziennie – mówią młodzi mieszkańcy Chełmka Norbert Dulęba i Olga Koneczna.

Jazdę umila muzyka płynąca z głośników. Lodowisko jest oświetlone.

 

 

 

Otwarte lodowisko jest również w Krzeszowicach. Cena za jazdę to 5 zł za godzinę (dorośli) i 3 zł (młodzież, dzieci, po okazaniu legitymacji). Tak samo wygląda cennik za wypożyczenie łyżew. W tygodniu można jeździć w godzinach od 8 do 14.00 (dla szkół) oraz od 16 do 21 (ogólnodostępne). W weekendy lodowisko otwarte jest dla wszystkich od godz. 9. Między 14 a 16 jest przerwa techniczna.
(jk) Zgłoś błąd na stronie wykopblipflakerbuzz


Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa Autorów, Wydawcy i Producentów zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.