Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym serwis i forum dyskusyjne mogą działać lepiej.
Zaakceptuj ciasteczka

Przelom.pl

Niedziela, 21 września 2014
Imieniny obchodzą: Bożeciech, Bożydar, Hipolit

Dodano: 25.03.2010, 14:39 Wyświetleń: 11031, Komentarze: 10 /

A A

W Chrzanowie funkcjonuje oddział inspekcji transportu drogowego

Terenowy zespół inspekcji transportu drogowego ulokował się w czwartek w Komendzie Powiatowej Policji przy ul. Jordana w Chrzanowie.

- Początkowo miał powstać w Oświęcimiu. Zaangażowanie komendanta chrzanowskiej policji oraz samorządowców zaważyło, że ostatecznie zdecydowaliśmy się na Chrzanów - powiedział podczas czwartkowej uroczystości podpisania umowy o współpracy Michał Pierzchała, Małopolski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego.

Pierzchała podkreślił, że prawdziwą bolączką województwa jest zbyt mała liczba miejsc do ważenia pojazdów. W powiecie chrzanowskim nie ma ani jednego. Najbliższe znajduje się w sąsiedztwie kościoła w Bobrku przy drodze wojewódzkiej nr 933 (powiat oświęcimski). Poprosił starostę Janusza Szczęśniaka i burmistrza Ryszarda Kosowskiego o stworzenie takich miejsc. Najczęściej są to zatoki lub boczne pasy, odpowiednio wypoziomowane z tak zwanymi rynnami do montażu przenośnych wag.

W zespole terenowym w Chrzanowie będzie pracować czterech kontrolerów: Szymon Kempka (kierownik), Grzegorz Lipa, Piotr Wojewodzic i Krzysztof Łodziana.
Łukasz Dulowski

Reklama
   

Zgłoś błąd na stronie wykopblipflakerbuzz


Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa Autorów, Wydawcy i Producentów zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.