BST. Eliminacje zakończone

10.08.2009 14:04 | 0 komentarzy | 2 751 odsłony | red
Kamil Tomaszewski Team dzięki zwycięstwu w ostatnim turnieju eliminacyjnym Beach Soccer Tour jest już prawie pewny triumfu w końcowej klasyfikacji. Finał rozgrywek w piłkę nożną plażową odbędzie się na Kątach 23 sierpnia.
0

Ku zdziwieniu organizatorów oraz uczestników na ostatnim turnieju eliminacyjnym Beach Soccera na starcie stanęły zaledwie cztery zespoły. Zabrakło nawet walczących o najwyższe lokaty Ibizy, Szafera i Megalo.

Komplet trzech zwycięstw zanotował Kamil Tomaszewski Team, który z przewaga jedenastu punktów przewodzi w klasyfikacji generalnej. Zwycięzcy największe problemy mieli z pokonaniem Kartonów, ale wygrali 2-1 po golach K. jastrzębskiego i Witka. Kartony natomiast nie zdołały zdobyć punktów, choć prowadziły z Fotosem i póki starczyło sił walczyły z Boca Junior. Właśnie Boca zajęło drugie miejsce, a to dzięki lepszemu bilansowi bramek w porównaniu do Fotosu. Mecz między tymi drużynami zakończył się remisem dwa do dwóch.

Turniej finałowy zaplanowano na 23 sierpnia. Początek o 10.00. Osiem zespołów zmierzy się w nim według systemu brazylijskiego. Po zakończeniu gier zostaną rozdane puchary oraz nagrody indywidualne. Stowarzyszenie Chrzanowska Liga Futsalu, PMOS oraz MOKSiR zapraszają kibiców do dopingu dla plażowiczów.