Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym serwis i forum dyskusyjne mogą działać lepiej.
Zaakceptuj ciasteczka

Przelom.pl

Sobota, 20 września 2014
Imieniny obchodzą: Dionizy, Eustachy, Eustachiusz

Dodano: 31.03.2009, 15:29 Wyświetleń: 8032, Komentarze: 10 /

A A

Zmieniają godziny otwarcia urzędu miejskiego i starostwa

CHRZANÓW. Od 1 kwietnia w poniedziałki urząd miejski oraz starostwo powiatowe czynne będą od godz. 7 rano, w piątki natomiast tylko do godz. 14.

Dotąd w poniedziałki urzędnicy chrzanowskiego magistratu, jak i starostwa, pracowali w godz. 9–17. Tymczasem wielu mieszkańców chciało załatwić pilną sprawę we wczesnych godzinach porannych. Przychodzili pod urząd znacznie wcześniej i czekali aż go otworzą. Dlatego burmistrz Chrzanowa i chrzanowski starosta zadecydowali o zmianie godzin otwarcia. Ich urzędnicy w poniedziałki będą pracować przez 9 godzin dziennie (w godz. 7–16). Za to w piątki tylko przez siedem godzin dziennie (w godz. 7–14). Godziny otwarcia urzędów w pozostałych dniach nie ulegają zmianie.

- Teraz będzie obowiązywał tzw. równoważny czas pracy. Urzędnicy nadal pracować będą przez 40 godzin w tygodniu, ale już nie przez osiem godzin dziennie – tłumaczy Kornelia Szafran, naczelnik wydziału organizacyjnego w Urzędzie Miejskim w Chrzanowie.
(AJ)

Reklama
   


Nowe godziny otwarcia
Urzędu Miejskiego w Chrzanowie
poniedziałek 7–16
wtorek 7–15
środa 7–15
czwartek 7–15
piątek 7–14

Starostwa Powiatowego w Chrzanowie
poniedziałek 7–16
wtorek 7–15
środa 7–15
czwartek 7–15
piątek 7–14

Zgłoś błąd na stronie wykopblipflakerbuzz


Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa Autorów, Wydawcy i Producentów zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.