Alwernia wygrała w Trzebini

31.08.2008 10:07 | 0 komentarzy | 2 817 odsłony | red
Zwycięstwem 1-0 (1-0) dla gości zakończyło się derbowe spotkanie Trzebini z Alwernią. Jedynego gola zdobył w 14. minucie Dariusz Boś po doskonałym dośrodkowaniu Rapacza z prawej strony boiska.
0

Drużyna Alwerni była lepsza niemal przez całe spotkanie. Szybko strzelona bramka pozwoliła na spokojną grę i pilnowanie wyniku do końca spotkania. Trzebinia miała tylko dwie szanse na wyrównanie. W 42. minucie sam na sam z Chuderskim znalazł się Skwarczeński, ale jego strzał z ostrego kąta okazał się minimalnie niecelny. Tuż przed zakończeniem meczu wymarzoną okazję do wyrównania miał rezerwowy Bogucki, który nie wykorzystał idealnego dośrodkowania Czecha.

Swoje okazje miała także Alwernia. Najlepsze zmarnowali Jasieczko strzelając głową wprost w bramkarza i Kobyłecki, któremu nie udało się wykończyć kontrataku.