Rezerwy Balina grają dalej

21.08.2008 12:29 | 0 komentarzy | 2 823 odsłony | red
W środowym meczu III rundy Pucharu Polski na szczeblu PPN Chrzanów rezerwy Balina w rzutach karnych wyeliminowały VI-ligowy Nadwiślanin Gromiec. W normalnym czasie gry było 1-1.
0

W pierwszej połowie gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego. Pechowym strzelcem był Maciej Krupnik. Za to skuteczniejszy był Grzegorz Hendzlik. W 42. minucie wyprowadził gości z Gromca na prowadzenie. W 69. minucie wyrównał Daniel Ołpiński, który chwilę wcześniej wszedł na boisko. Ponieważ do końca wynik już się nie zmienił, do wyłonienia zwycięzcy konieczne było przeprowadzenie serii rzutów karnych. Znacznie lepiej wyregulowane celowniki mieli futboliści z Balina, którzy wygrali 3-1. Bohaterem był ich bramkarz, młodzieżowiec Norbert Król, który obronił dwie jedenastki.

Pozostałe wyniki: Babice – Regulice 1-0, Myślachowice – Fablok 2-5, Kąty – Janina 0-7, Kwaczała – Balin I 2-4.

Na zdjęciu: Zawodnik Gromca Piotr Kurek (z prawej) usiłuje odebrać piłkę rywalowi z Balina