Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym serwis i forum dyskusyjne mogą działać lepiej.
Zaakceptuj ciasteczka

Przelom.pl

Sobota, 20 września 2014
Imieniny obchodzą: Dionizy, Eustachy, Eustachiusz

Dodano: 03.07.2014, 20:00 Wyświetleń: 92185, Komentarze: 0 /

A A

Bezpłatne porady prawne

W Chrzanowie z darmowych porad prawnych można skorzystać w dwóch parafiach, kancelarii prawnej, MOKSiR, Cechu Rzemiosł Różnych oraz w siedzibie jednego ze stowarzyszeń. W Krzeszowicach - w biurze poselskim.

Parafia Matki Bożej Różańcowej w Chrzanowie – ul. Kusocińskiego 4, dom katechetyczny, I piętro, w środy od godz. 12 do 13. Porad udziela dr Marek Niechwiej.

Kancelaria Prawna Lex Novum w Chrzanowie - ul. Sienkiewicza 11, pokój nr 4, w każdy wtorek od godz. 12 do 13. Porad udzielają dr Justyna Miszczyk i Przemysław Miszczyk.

Reklama
   

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie - ul. Broniewskiego 4, I piętro, sala nr 33, w czwartki od godz. 12 do 13. Porad udziela dr Marek Niechwiej.

Poradnia Życia Rodzinnego przy parafii św. Mikołaja w Chrzanowie - ul. Mickiewicza 5, II piętro, w każdy wtorek od godz. 18 do 19. Porad udzielają dr Justyna Miszczyk i Przemysław Miszczyk.

Poradnia Życia Rodzinnego przy parafii św. Mikołaja w Chrzanowie – ul. Mickiewicza 5, II piętro, w środy od godz. 13 do 14. Porad udziela dr Marek Niechwiej.

Cech Rzemiosł Różnych w Chrzanowie – aleja Henryka 26, II piętro (biuro Platformy Obywatelskiej), w pierwszą i trzecią sobotę miesiąca od godz. 11 do 13. Dyżuruje Robert Maciaszek.

Stowarzyszenie Centrum Integracji Społecznej i Rehabilitacji w Chrzanowie - ul. Kadłubek 25b/2, we wtorki i środy od godz. 16 do 18 po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się; tel. 32 753 99 52. Porad udziela Paweł Świątek.

Biuro poselskie Andrzeja Adamczyka - ul. Rynek 7 Krzeszowice
Każdy czwartek w godz. 14-16 (po wcześniejszym umówieniu się)
Tel. 12 257 90 32, e-mail: bp.adamczyk@wp.pl

(RAT, ES)

Zgłoś błąd na stronie wykopblipflakerbuzz


Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa Autorów, Wydawcy i Producentów zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.