Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym serwis i forum dyskusyjne mogą działać lepiej.
Zaakceptuj ciasteczka

Przelom.pl

Poniedziałek, 22 września 2014
Imieniny obchodzą: Joachim, Joachima, Maurycy

Dodano: 19.09.2013, 14:21 Wyświetleń: 9279, Komentarze: 5 /

A A

CHRZANÓW. Netto jeszcze w tym roku

Dyskont ma zacząć działać w mieście w grudniu. Tak zapewniają przedstawiciele duńskiej sieci w Polsce, mimo że przy Siennej prace rozpoczęły się w sierpniu, a w tej chwili trwają roboty ziemne i ściany marketu widnieją jedynie na papierze.

- Chrzanowskie Netto planujemy otworzyć w grudniu, a więc już niebawem – informuje Mariola Skolimowska, PR & Communications Manager Netto Polska.

Sklep będzie miał 750 mkw. powierzchni handlowej, powstanie przy nim parking na 50 miejsc. Poza halą sprzedaży pod wspólnym dachem znajdą się trzy stoiska poddzierżawców - mięsne, piekarnia i kiosk z prasą.

Reklama
   

- Rekrutacja do nowych sklepów zaczyna się zazwyczaj miesiąc, dwa przed otwarciem. Najprawdopodobniej poinformujemy o tym mieszkańców za pośrednictwem powiatowego urzędu pracy. Ogłoszenia - jeśli to nie wystarczy - pojawią się także na naszej stronie internetowej – informuje Skolimowska.

Za kilka dni (26 września) otworzy swoje podwoje podobny sklep w Libiążu. Znalazło w nim pracę 12 osób. Kilka kolejnych zatrudnią podzierżawcy, którzy otworzą w libiąskiej placówce swoje punkty sprzedaży.

(taj)

Zgłoś błąd na stronie wykopblipflakerbuzz


Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa Autorów, Wydawcy i Producentów zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.