Ostatnia wizyta: Obecny czas: 6.5.2024 19:34


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Debata burmistrzowska w Trzebini
PostWysłany: 17.11.2010 17:40 

Dołączenie: 11.5.2007 18:13
Posty: 660
Pochwały: 86
Szanowni współforumowicze - pan Szczęśniak od dłuższego czasu jest obecny w naszej polityce. Czy coś osiągnął? Nie przedstawiajcie go zatem jako "powiewu świeżości". Poszukajcie też wpisu na tym forum o sytuacji z zebrania w Psarach - byle sołtys wsi potrafił na niego huknąć, odebrać głos i zawstydzić. Jeśli ktoś tak bezwolny ma rządzić gminą, to ja dziękuję. Adamczyka-bis, kierowanego przez inne osoby, nie chcę!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Debata burmistrzowska w Trzebini
PostWysłany: 17.11.2010 18:49 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Oj kochani przesadzacie z ta wielką ilością ludzi p. Adamczyka zwłaszcza z urzędu. Owszem byli - blisko mnie na balkonie siedziała np p. Siemek. Ale gro ludzi to skład zespołu "303"

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Debata burmistrzowska w Trzebini
PostWysłany: 17.11.2010 22:00 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 17.11.2010 21:44
Posty: 1
albi 1234561 napisał(a):
Ja tam pójdę głosować na Rejdycha.
DLATEGO IDŹMY DO WYBORÓW I WYBIERZMY MĄDRZE tak by rządy innych nie były kontynuacją teraźniejszego..[..]
dlatego idę na Rejdycha


Napisał nastoletni syn czcigodnego kandydata którego tak bardzo popiera... Mistrzu,18 skończysz to będziesz głosował. Widzę że kampania nabrała tempa jeśli nawet na forum przełomu trwa zażarta walka o głosy. "DLATEGO IDŹMY DO WYBORÓW I WYBIERZMY MĄDRZE" czy tak pisze obiektywny obserwator?



Jaki kandydat takie metody propagandy (;


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Debata burmistrzowska w Trzebini
PostWysłany: 17.11.2010 22:15 

Dołączenie: 14.11.2010 21:32
Posty: 13
Że niby ja jestem nastoletnim synem Rejdycha? Zostawiam to bez komentarza. Mówie głośno i otwarcie że idę na Rejdycha gdyż mogę mieć swoje zdanie podobnie jak inni tutaj którzy mówią że idą na Szczęśniaka. Ja chce zmian a nie kontynuacji rządów Adamczyka.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Debata burmistrzowska w Trzebini
PostWysłany: 17.11.2010 22:20 

Dołączenie: 25.2.2010 16:27
Posty: 94
a proszę mi powiedzieć dlaczego dlaczego w debacie nie brał udziału kandydat do fotela burmistrza Szczurek?? może gdzieś przegapiłem na forum usprawiedliwienie nieobecności? Ale jego bilbordów, ulotek i plakatów wszędzie chyba jest największej i rozmiary tych bilbordów są największe! Więc dlaczego nieobecność tego kandydata?? Czy biorąc pod uwagę sondaże ogólnokrajowe pan Szczurek twierdzi że wygraną ma pewną?? a może kogoś się wystraszył?? O co chodzi z tą nieobecnością??


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Debata burmistrzowska w Trzebini
PostWysłany: 17.11.2010 22:21 

Dołączenie: 30.10.2006 15:05
Posty: 1843
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 82
W jednym wszyscy się zgadzają. Mamy dość obecnego burmistrza i chcemy w końcu, aby miasto się rozwijało, a nie tkwiło w stagnacji.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Debata burmistrzowska w Trzebini
PostWysłany: 17.11.2010 22:22 

Dołączenie: 14.11.2010 21:32
Posty: 13
Panu Szczurkowi umarła matka. Dlatego nie przybył.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Debata burmistrzowska w Trzebini
PostWysłany: 17.11.2010 23:03 

Dołączenie: 16.11.2010 22:35
Posty: 5
Mam wrażenie, że na tym forum po debacie elektorat p. Szczęśniaka mocno agituje jakoby tylko jeden nieomylny, recytujący z kartki odpowiedzi miał pomysł na Trzebinię. Osobiście ja tez uważam, że p. starosta już był - tak samo ja p. Adamczyk. I co wyszło z tego ich wspólnego rządzenia. Ja stawiam na nowe twarze, bo z nimi może przyjdzie coś nowego i lepszego dla tego miasta. Sadzę, że postawię jednak na Rejdycha- najmłodszego z kandydatów. Uważam, że w radzie miasta powinni zasiąść młodzi - bo teraz przyszedł ich czas.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Debata burmistrzowska w Trzebini
PostWysłany: 17.11.2010 23:20 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 5.9.2010 11:46
Posty: 99
Pisałem, że ta debata to będzie farsa - i tak się stało. Ale nikt mnie nie słuchał....No cóż.

_________________
www.mlodatrzebinia.pl


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Debata burmistrzowska w Trzebini
PostWysłany: 17.11.2010 23:20 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 5.9.2010 11:46
Posty: 99
Pisałem, że ta debata to będzie farsa - i tak się stało. Ale nikt mnie nie słuchał....No cóż.

_________________
www.mlodatrzebinia.pl


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Debata burmistrzowska w Trzebini
PostWysłany: 17.11.2010 23:47 

Dołączenie: 8.11.2010 0:15
Posty: 3
Do Agaty:
Po pierwsze - "dlaczego piszesz, że "p. starosta już był - tak samo ja p. Adamczyk"? Ja myślałam, że oni żyją ;-) :shock:
Po drugie - do czerwca 2008 roku wspólnie razem z Adamczykiem rządził pan Szczurek - był przez 6 lat przewodniczącym Rady Miasta Trzebini, drugą osobą w mieście, więc kierując się Twoim tokiem myślenia - był!!!
Po trzecie - pan showman Rejdych i pan Pypno - też zasiadali w Radzie Miasta, więc - też byli!!!
Po czwarte - pan Pasternak - zasiadał w Radzie Powiatu, więc - też był!!!
Żaden z kandydatów nie jest nową twarzą na naszym lokalnym podwórku!

Poza tym - dla mnie młody wiek absolutnie nie jest najważniejszym atutem. Wystarczy przypomnieć sobie bardzo słynną debatę prezydencką w USA z 1984 r. między 56-letnim wówczas kandydatem Partii Demokratycznej, Walterem Mondalem, a 74-letnim Ronaldem Reaganem. Na swoje nieszczęście Mondale zapytał Reagana, czy w wieku 74 lat nie uważa się za zbyt starego, by zajmować najpotężniejsze stanowisko na naszej planecie. "Nie chcę, by wiek kandydatów stał się tematem tegorocznej kampanii - odparł spokojnie starający się o reelekcję Reagan. - Nie będę wykorzystywać do celów politycznych młodego wieku i braku doświadczenia mojego przeciwnika". Mondale przegrał z kretesem te wybory.

No cóż, ale może umięśniona klata i bezczelne "dialogi" z Panią Redaktor G. Kaim (wykłócanie się o możliwość zaśpiewania 4 piosenki) na niektórych robią wrażenie...


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Debata burmistrzowska w Trzebini
PostWysłany: 17.11.2010 23:57 
Tomasz Kraciuk napisał(a):
Pisałem, że ta debata to będzie farsa - i tak się stało. Ale nikt mnie nie słuchał....No cóż.



Wiadomo było, że nikt nie będzie bardzo precyzyjnie odpowiadał bo nie było na to czasu. Przez 60 sekund można tylko zarysować swoje plany odnośnie gminy. Zgadzam się, że można było przeprowadzić to w inny sposób, ale ja bym się tego nie podjął. Sprytny obserwator potrafił wiele wychwycić między wierszami. Ciekawe co Ty byś zmienił w takiej debacie żeby farsą nie była. Więcej ciężkich pytań od publiczności, które by klinowały całą debatę? Widziałeś co się zaczęło dziać? Ludzie zaczęli swoje prywatne interesy załatwiać. Gdyby miały być tylko takie pytania to większość kandydatów by po prostu nie przyszła i siedziałbyś sobie na niej sam. No, ale powiedz o tych swoich pomysłach. Może za 4 lata Przełom wykorzysta olśnienia Twojego umysłu.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Debata burmistrzowska w Trzebini
PostWysłany: 18.11.2010 0:13 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Ja też byłem na tej debacie i mogła być lepsza. Oprócz słuchania też obserwowałem zachowania naszych kandydatów na burmistrza. Według mnie najlepiej wypadł p.Szcześniak a najgorzej p.Rejdych. Niekiedy oprócz słów ważniejsze są gesty i kulturalne zachowanie się. Następnie większą połowę sali zajmowali kandydaci na radnych i obecni radni i to co mnie zszokowało u nich to lekceważący stosunek do innych ludzi nie startujących. Oprócz tego elementy dziecinnady u pytających pań jak i u odpowiadających kandydatów np. pieniążki zamiast pieniądze itp.
Szkoda że nie było p.Szczurka bo chętnie bym poznał jego odpowiedzi. Wszak na sali był jego pełnomocnik który nie chciał albo nie mógł odpowiadać na znane wcześniej pytania kandydatom co nie przeszkadzało jej potem zaprezentować daną osobę. Ot cała filozofia PO.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Debata burmistrzowska w Trzebini
PostWysłany: 18.11.2010 8:04 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Witku - dlaczego piszesz iż zszokował cię lekceważący stosunek kandydatów na radnych do niestartujących?
To że byli zwolennicy jednych i drugich kandydatów - owszem - ktoś tam coś mruknął, krzyknął ktoś gwizdnął, ktoś się zaśmiał ale to dotyczyło kandydatów na burmistrza. To debata - ludzie reagowali jak reagowali. Trzeba dać na luz.
A masz jakieś spostrzeżenia co do relacji kandydaci - mieszkańcy?

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Debata burmistrzowska w Trzebini
PostWysłany: 18.11.2010 11:00 
Ateńczyku, Powiew Świeżości naówczs był świeżo po uroczystej Gali w Dworku Zieleniewskich. Jako VIP zostal posadowiony w środku pierwszego rzędu i odgrodzony od reszty pospólstwa dwoma rzędami co pomniejszych vipiątek. Po Gali było zaproszenie na wyborczą kiełbaskę, lecz na dużo większym poziomie, niż ta "jogurtowa" - bo tort, przystawki i szampan z dolnej półki.

Wcześniej pisałem, że na kolanach pana starosty Milorda pięknie zaśpiewała Marta Bizoń - i stąd też to jego zahukanie. Każdy byłby zahukany po takich emocjach artystycznych i estetycznych. Bo każdy chciałby być Milordem. A starostą czy też burmistrzem tylko się bywa.
A sołtys Psar wykorzystał to zahukanie i huknął po chłopsku na starostę podczas zebraniu u siebie. Bynajmniej to nic nie miało wspólnego z Edith Piaf.

Więcej o tym w znanym wątku o bardzo dużej liczbie odsłon.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3